Plyn hamulcowy do BMW e90 08 318d 136km
-
Przybysz90
- Posty: 1
- Rejestracja: 5 maja 23, 11:27
- Lokalizacja:
- BMW: E90
- Rok produkcji: 2008
potrzebuję porady ponieważ od niedawna jestem posiadaczem tego modelu, nie mogę ustalić jaki jest dedykowany płyn hamulcowy. Stary przy odpowietrzaniu miał zabarwienie zielonkawe.
Ps. Możecie mi również doradzić gdzie się znajduje zbiorniczek wyrównawczy w tym modelu, podejrzewam, że pewnie gdzieś przy podszybiu.
Pozdrawiam serdecznie
-
- Podobne tematy
- Odpowiedzi
- Odsłony
- Ostatnia aktywność
-
- 0 Odpowiedzi
- 564 Odsłony
-
Ostatnia aktywność autor: E9xForum.pl
-
- 0 Odpowiedzi
- 1399 Odsłony
-
Ostatnia aktywność autor: E9xForum.pl
-
- 0 Odpowiedzi
- 1683 Odsłony
-
Ostatnia aktywność autor: E9xForum.pl
-
- 0 Odpowiedzi
- 917 Odsłony
-
Ostatnia aktywność autor: E9xForum.pl
-
- 0 Odpowiedzi
- 1479 Odsłony
-
Ostatnia aktywność autor: E9xForum.pl
-
- 0 Odpowiedzi
- 1562 Odsłony
-
Ostatnia aktywność autor: E9xForum.pl
-
- 0 Odpowiedzi
- 1813 Odsłony
-
Ostatnia aktywność autor: E9xForum.pl
-
- 0 Odpowiedzi
- 1597 Odsłony
-
Ostatnia aktywność autor: E9xForum.pl
-
- 0 Odpowiedzi
- 1207 Odsłony
-
Ostatnia aktywność autor: E9xForum.pl
-
- 0 Odpowiedzi
- 2086 Odsłony
-
Ostatnia aktywność autor: E9xForum.pl
