Plyn hamulcowy do BMW e90 08 318d 136km
-
Przybysz90
- Posty: 1
- Rejestracja: 5 maja 23, 11:27
- Lokalizacja:
- BMW: E90
- Rok produkcji: 2008
potrzebuję porady ponieważ od niedawna jestem posiadaczem tego modelu, nie mogę ustalić jaki jest dedykowany płyn hamulcowy. Stary przy odpowietrzaniu miał zabarwienie zielonkawe.
Ps. Możecie mi również doradzić gdzie się znajduje zbiorniczek wyrównawczy w tym modelu, podejrzewam, że pewnie gdzieś przy podszybiu.
Pozdrawiam serdecznie
-
- Podobne tematy
- Odpowiedzi
- Odsłony
- Ostatnia aktywność
-
- 0 Odpowiedzi
- 564 Odsłony
-
Ostatnia aktywność autor: E9xForum.pl
-
- 0 Odpowiedzi
- 1402 Odsłony
-
Ostatnia aktywność autor: E9xForum.pl
-
- 0 Odpowiedzi
- 1684 Odsłony
-
Ostatnia aktywność autor: E9xForum.pl
-
- 0 Odpowiedzi
- 919 Odsłony
-
Ostatnia aktywność autor: E9xForum.pl
-
- 0 Odpowiedzi
- 1481 Odsłony
-
Ostatnia aktywność autor: E9xForum.pl
-
- 0 Odpowiedzi
- 1563 Odsłony
-
Ostatnia aktywność autor: E9xForum.pl
-
- 0 Odpowiedzi
- 1815 Odsłony
-
Ostatnia aktywność autor: E9xForum.pl
-
- 0 Odpowiedzi
- 1599 Odsłony
-
Ostatnia aktywność autor: E9xForum.pl
-
- 0 Odpowiedzi
- 1211 Odsłony
-
Ostatnia aktywność autor: E9xForum.pl
-
- 0 Odpowiedzi
- 2088 Odsłony
-
Ostatnia aktywność autor: E9xForum.pl
